Herfølge Skole - Scheelsvej 2, 4681 Herfølge - 56672940

Skolebestyrelsen

Malene Skov

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Svaneengen 6, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Telefon: 42142978
Mobil: 42142978
Emailadresse: malene.skov@email.dk

Birgitte Brandt Kofod

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Tinggårdsvej 83, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Mobil: 60850804
Emailadresse: birgittebrandtkofod@gmail.com

Johanne Kathrine Kongstad

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Møllemarksvej 34, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Mobil: 61688132
Emailadresse: jkg@sund.ku.dk

Morten Schultz Fruergaard

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Torpevej 4, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Mobil: 30341026
Emailadresse: 11msf11@gmail.com

Helle Mortensen

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Georginevej 7
Postnr.: 4600  Køge
Telefon: 56657315
Mobil: 56657315
Emailadresse: johepe@post10.tele.dk

Mikael Schou Hansen

Billede
Funktion: Medarbejderrepræsentant
Adresse: Parkvej 110 3 th
Postnr.: 4600  Køge
Mobil: 28579814
Emailadresse: mikael.s.hansen@skolekom.dk

Olivia Frid 08Y

Billede
Funktion: Elevrepræsentant
Adresse: Tinggården 87, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Telefon: 61606302
Mobil: 30495625
Emailadresse: oliviafrid03@icloud.com

Asker Zangenberg 08X

Billede
Funktion: Elevrepræsentant / Formand
Adresse: Hirsevænget 22, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Telefon: 24237095
Mobil: 60540114
Emailadresse: asker.zangenberg@skolekom.dk
Beskrivelse: Formand

Astrid Thusgaard-Madsen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Lille Stationsvej 23, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Mobil: 25456055
Emailadresse: astrid@thusgaard.com

Nikolaj Thune Jacobsen

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Hørvænget 6, 4681 Herfølge
Postnr.: 4681  Herfølge
Telefon: 23375714
Mobil: 23375714
Emailadresse: nikolaj@nikolaj.com

Peter Svarrer Østerlund

Billede
Funktion: Forældrerepræsentant
Adresse: Egøjevej 154, 4600 Køge
Postnr.: 4600  Køge
Telefon: 28148098
Mobil: 21482711
Emailadresse: pos@tmconsult.dk

Jan Stolzenbach Nielsen

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Adresse: Vedskøllevej 62
Postnr.: 4600  Køge
Telefon: 56672948
Mobil: 28792034
Emailadresse: jan.stolzenbach@koege.dk

Maja Larsen

Billede
Funktion: Ledelsesrepræsentant
Mobil: 28792122
Emailadresse: maja.l@koege.dk